Ceny
Cena detaliczna netto
19 260,16 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
23 690,00 PLN /szt.
Vat
23%
Oznaczenia
Symbol
C3CBUT2159520BW
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
15kg
Opis produktu

Skonfigurowana do triathlonu Mamba R to precyzyjna maszyna na dzień wyścigu. Nie jest jednak ograniczona do wyścigów triathlonowych na krótkich dystansach.
Dzięki odwracalnemu wspornikowi siodła i zgodności szerokości opon do 35 mm, Mamba-R może być skonfigurowana zarówno do jazdy po szosie, jak i w terenie mieszanym.
To sprawia, że Mamba-R jest wyjątkowym narzędziem. Sportowcy mogą trenować na szosie, sprintować do mety i łapać KOMS; kiedy nadejdzie czas, mogą dokonać kilku zmian i ścigać się w tri.

Mamba-R doskonale radzi sobie z szybkimi warunkami w każdych warunkach i nadaje się dla kolarzy, którzy stawiają na szybkość i wydajność energetyczną w stosunku do dystansu, ale lubią też jeździć trochę poza utartymi szlakami, aby zrobić te łączniki.
Mamba-R jest gotowa do jazdy po wielu terenach, imprezach, a nawet konfiguracjach.

Najlepsze z wszystkich światów. Mamba-R wykorzystuje wyjątkowe cechy aerodynamiczne Stingera oraz wnioski wyciągnięte z lat pracy nad ramami przeznaczonymi do triathlonu.
Obejmowały one w pełni zintegrowane ścieżki kablowe, ścięte i zwężone kształty rur aerodynamicznych, zoptymalizowany profil aerodynamiczny, agresywną geometrię „na nitach”.
Wszystko to połączone jest z dobrze opanowanym prowadzeniem, idealnym do przewidywalnych kursów na prostej drodze do zróżnicowanych i nieprzewidywalnych warunków.
Wszystko to zostało zastosowane w starannie wyprofilowanym i ułożonym podwoziu i widelcu, które tworzą gładką powierzchnię dla efektywnego przepływu powietrza.Grupa Shimano Ultegra Di2 12s

Klamkomanetki : Ultegra R8170

Hamulce : Ultegra R8170

Tarcze : 160/160 RT-MT800

Korba : Ultegra R8100 52/36

Kaseta : Ultegra 12s 11/34

Koła : VISION Team 30 DB TLR

Opony : Continentall Ultra sport 28

Siodło : Selle italia Boost

Kierownica : FSA SL-K

Mostek : FSA SMR
Cechy produktu
Kategorie:
Producent:
Rozmiar roweru:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B