Ceny
Cena detaliczna netto
13 487,80 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
16 589,99 PLN /szt.
Vat
23%
Oznaczenia
Symbol
C3CBGRX2169520MR
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
15kg
Opis produktu

Nazwa Rindo oznacza po japońsku „daleką leśną drogę”.
Ceepo, projektując rower do wyścigów gravelowych, wykorzystało  ogromne  doświadczenie  z zakresu aerodynamiki.
Rindo jest rowerem gravelowym z włókna węglowego, stworzonym do ścigania się w różnych warunkach, w zróżnicowanym terenie.
Rama Rindo bazuje na modelach Stinger i Mamba R,  ma  aerodynamiczny kształt  i w pełni zintegrowane prowadzenie linek i kabli.
Aby zwiększyć  wszechstronność roweru, w ramie można montować zarówno koła  700c jak i 650b, z maksymalnym prześwitem do 700c x 45mm i 650b x 2,1.
Rury Rindo mają duże przekroje, charakterystyczne dla aerodynamicznych ram Ceepo i zgodne z  dewizą  : „aero jest wszystkim”. 
Japoński producent  nie widzi  powodu, dla którego rower przeznaczony do jazdy w terenie nie miałby wykorzystywać przewagi  aerodynamicznej, dlatego Rindo ma  opływową dolną rurę i pełną integrację.

Przód roweru pozbawiony kabli jest również ładniejszy, bardziej uporządkowany, ułatwia  montaż sakw i toreb. Zmniejsza również ryzyko zahaczenia kierownicą o gałęzie. 
Tak więc Rindo ma czyste, aerodynamiczne  linie „ superbike'a”, jest sztywny,  lekki i zwrotny. Rama z włókna węglowego, w celu optymalizacji  wagi,  została wzmocniona jedynie  w miejscach, gdzie jest to potrzebne.
Widelec wykonano w całości  z włókna węglowego, ma taperowaną rurę sterową i jest przygotowany do montażu zacisków flat mount do tarcz o  średnicy do 160 mm.
Szerszy rozstaw osi poprawia stabilność w terenie, a obniżone tylne widelce umożliwiają  montaż szerszych opon.
Rindo radzi sobie doskonale w mieście, na drogach  szutrowych i pociętych koleinami leśnych ścieżkach, kamienistych korytach wyschniętych strumieni, a nawet single track’ach

Grupa shimano GRX

Klamkomanetki : GRX 810

Tarcze hamulcowe : 160/160 RT-MT800

Korba : GRX RX810 42

Kaseta : XT 11-42

Przerzutka tył : GRX RX812

Koła : Vision Team AGX i23 TLR

Kierownica : FSA Compact

Mostek : FSA SMR

Opony : Continental CONTACT PLUS 622-42

Siodło : SELLE ITALIA BOOST


Zdjęcia tylko poglądowe

Cechy produktu
Kategorie:
Producent:
Rozmiar roweru:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B