Ceny
Cena detaliczna netto
1 735,77 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
2 135,00 PLN /szt.
Vat
23%
Oznaczenia
Symbol
GCCENTAURSILMPL
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
1kg
Opis produktu

Campagnolo Centaur

Nowy 11-biegowy zestaw Centaur™ z hamulcem szczękowym reprezentuje ciągłe innowacje Campagnolo® i jest doskonałym przykładem na to, jak technologia z najwyższej półki przenika do całej gamy. Mechaniczny napęd Campagnolo Centaur jest rozwiązaniem bardziej niż przystępnym cenowo, które jednak gwarantuje wydajność zwykle kojarzoną z produktami premium.

Jakość, niezawodność i design Campagnolo są więc dziś dostępne w bardzo wszechstronnym pakiecie, nie tylko w odniesieniu do przełożeń, ale także dzięki opcjom wykończenia. Zespół Centaur jest w rzeczywistości dostępny również w wersji srebrnej.

Cena dotyczy kompletu zawierającego:

-klamkomanetki

-przerzutkę tylną

-przerzutkę przednią

-hamulce

-łańcuch

Aby skompletować całą grupę należy dokupić:

-mechanizm korbowy

-kasetę

-wkład suportu

Przerzutka tylna Centaur

Przerzutka tylna jest decydującym elementem zestawu Centaur. Odziedziczając wiele technologii stosowanych w przerzutkach Campagnolo z najwyższej półki, Centaur oferuje wydajność zmiany przełożeń spełniającą wszystkie wymagania - nawet profesjonalistów. Nowa przerzutka tylna Campagnolo Centaur została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z kasetami o liczbie zębów do 32.

Dzięki dłuższym zębom górnego kółka wózka, wygładzonym zębom dolnego kółka i długiej liście technologii zorientowanych na wydajność, przerzutka tylna Centaur jest topowym komponentem w swojej klasie - a wszystko to przy 15 gramach lżejszej w porównaniu z konkurencją.

Przednia przerzutka Centaur

Zaprojektowana z dbałością o szczegóły i poziomem wydajności wymaganym od Campagnolo przez kolarzy World Tour, Centaur jest dokładny i szybki - idealny na długie przejażdżki. Odziedziczając najwyższej klasy technologie z zestawów grup Revolution 11+, Centaur oferuje wydajność podobną do profesjonalnych komponentów.

Dłuższy przedni drążek łączący i starannie zaprojektowana jednoczęściowy wózek zapewniają precyzyjną i niezawodną zmianę przełożeń, przy minimalnym wysiłku wymaganym do przejścia z małej zębatki na dużą.


Łańcuch Centaur

SZERSZA KONSTRUKCJA OGNIW:
nowa konstrukcja łańcucha Campagnolo 11™ zwiększa wydajność zmiany przełożeń i zmniejsza hałas związany z załączaniem kół łańcuchowych i zębatek.

SYSTEM ŁĄCZENIA ŁAŃCUCHA ULTRA-LINK™:
połączenie łańcucha o wysokiej wytrzymałości - większe bezpieczeństwo i dłuższa żywotność łańcucha.


Hamulce Centaur

Podczas gdy pozostałe elementy układu napędowego dbają o przyspieszenie, zestaw Centaur oferuje również fantastyczną kontrolę dzięki nowo zaprojektowanym hamulcom, które ważą około 50 gramów mniej niż odpowiedniki konkurencyjnych modeli. Dla rowerzysty jest to ogromna zaleta, ponieważ wie, że może liczyć na ekstremalną kontrolę oferowaną przez tak mocne i regulowane hamulce.

Pchaj mocniej i jedź szybciej, hamulce Centaur będą twoim wiernym sprzymierzeńcem w drodze po zwycięstwo.


Mechanizm korbowy Centaur

korbie Centaur zastosowano wiele najlepszych rozwiązań. Czteroramienna konstrukcja pozwala na niezależne okręgi śrub, oferując większą sztywność i integralność strukturalną, a także zapewnia dodatkową wszechstronność, ponieważ pojedyncza korba jest kompatybilna zarówno ze standardowymi kompaktowymi, jak i półkompaktowymi zębatkami.

Dodaj te cechy do pierwszej aluminiowej korby z osią ULTRA-TORQUE, a otrzymasz komponent, który jest bardzo podobny do części z najwyższej półki.

Cechy produktu
Kategorie:
Producent:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B