Ceny
Cena detaliczna netto
695,12 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
855,00 PLN /szt.
Vat
23%
Oznaczenia
Symbol
802340
Kod kreskowy
802340
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
1kg
Opis produktu

Siodła Gebiomized zostały zaprojektowane przez specjalistów od bike fittingu z myślą o profesjonalistach zajmujących się optymalizacją pozycji na rowerze.
W ich opracowywaniu wykorzystano  15 letnie doświadczenie w produkowaniu  siodeł rowerowych „na miarę”  oraz  ponad 50 000 analiz nacisku na siodła  wykonanych na matach tensometrycznych GebioMized .
Dodatkowo projekty poddano ocenie  najlepszych i najbardziej znanych specjalistów od bike fittingu na świecie.

Kształt
Jeżdżący na rowerze wiedzą,  że nie istnieje jedno siodło idealne dla wszystkich kolarzy.
Dlatego siodła Gebiomized  są dostępne w dwóch kształtach, dopasowanych do najpowszechniejszych typów siedzenia na siodle:
wersja w kształcie litery V (V-Shape) jest kierowana do sportowców, którzy siedzą w środkowej części siodła, głównie na gałęziach łonowych,
podczas  gdy wersja T-Shape jest bardziej odpowiednia dla zawodników, którzy głownie obciążają tył siodła i  siedzą na guzach kulszowych.

Wrażliwość
Kolarze różnią się nie tylko budową anatomiczną i pozycją na rowerze, ale również wrażliwością  na ucisk siodła na krocze.
Dlatego siodła Gebiomized są dostępne w dwóch wersjach: z kanałem zmniejszającym ucisk, dla osób, które chcą mieć jak największą powierzchnie styku z siodłem oraz z otworem,
który zapewnia kolarzom wrażliwym na nacisk,  całkowite odciążenie tkanek miękkich krocza.

Jak obciążamy siodło?
Budowa ciała  i pozycja na rowerze  mają wpływ na sposób siedzenia na siodle i  kontakt, jaki  ma miednica z siodłem.
Kolarze, którzy w przeważającej mierze obciążają  obszar kulszowy,  siedzą na siodle inaczej niż ci, którzy uciskają głównie okolicę łonową.
W związku z tym różne sposoby  obciążania siodeł znalazły odzwierciedlenie w różnych kształtach siodeł Gebiomized.
Sleak , Area czy Stride ?

Siodło jest kluczowym punktem styku kolarza z rowerem i ma ogromny wpływ na uzyskanie maksymalnej efektywności na rowerze.
Dlatego tak istotne jest dobranie optymalnego modelu.

Cechy produktu
Kategorie:
Producent:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B