Ceny
Cena detaliczna netto
10 487,80 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
12 899,99 PLN /szt.
Vat
23%
Oznaczenia
Symbol
GACSDL322A32
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
15kg
Opis produktu

Ready when you are


Cała wiedza inżynieryjna Gallium Pro na poziomie World-Tour, w bardziej przystępnym opakowaniu. Gallium CS to doskonały sposób na zaznaczenie swojej obecności podczas długich treningów lub na walkę o pozycję w grupie. Jest to rower, który będzie gotowy, gdy Ty będziesz gotowy, niezależnie od tego, czy będzie to wymagająca wspinaczka, gwałtowny zjazd, czy sprint do kawiarni. Łatwy w montażu, intuicyjny w konserwacji i dający czystą przyjemność z jazdy, Gallium CS pasuje w równym stopniu do randonneurów i kolarzy.
Najważniejsze informacje techniczne:

  • Gallium CS Disc ma rodowód, z którym niewiele rowerów w tym przedziale cenowym może się równać. Dzięki takiej samej geometrii jak w modelu Gallium Pro Disc, CS oferuje sprawdzony w World-Tour rodowód dla wszystkich kolarzy.
  • Komfort i pewność Model Gallium CS Disc oferuje prześwit na opony 28c oraz dodatkową sztywność osi przelotowych, a także pewną siłę hamowania tarcz. Dzięki jakości jazdy, która czyni go naszym wieloletnim bestsellerem, jest to rower, który został zaprojektowany z myślą o kolarstwie.
  • Wszystkie cechy w dobrej cenie Gallium CS Disc jest wyposażony w nasz system Press-fit 3D, wymienny hak tylnej przerzutki, nitowany aluminiowy hak przedniej przerzutki, wkomponowaną osłonę łańcucha i BB86, a wszystko to w jednej z najbardziej konkurencyjnych cen karbonowych rowerów szosowych wyposażonych w tarcze.

GEOMETRIA
Cechy produktu
Kategorie:
Producent:
Rozmiar roweru:
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B